Grupy parafialne

Asysta procesyjna
Członkowie asysty biorą udział w procesjach eucharystycznych w pierwsze niedziele miesiąca oraz w Uroczystość Bożego Ciała.

Koło Przyjaciół Radia Maryja
Koło Przyjaciół Radia Maryja przygotowuje liturgię Mszy Św. w każdą I niedzielę miesiąca o godz. 11.30. Msza Św. odprawiana jest w intencji Ojca świętego, Ojczyzny i Radia Maryja, Telewizji Trwam, Członków Radia Maryja oraz dzieci z Podwórkowych Kółek Różańcowych.

Koła Żywego Różańca
W naszej parafii Koła Żywego Różańca działają w następujących miejscowościach:

Rudno Jeziorowe, Łanięta, Borowe, Chmielonek, Wiktorowo, Krzynowłoga Mała, Chmieleń, Morawy, Piastowo
KŻR przygotowują liturgie Mszy Św. w co drugą ostatnią niedzielę miesiąca o godz. 11.30.

Koło charytatywne
Koło pomaga osobom potrzebującym, organizuje zbiórki żywności, czy przyborów szkolnych, organizuje również wyjazdy dzieci na kolonie „Caritas”.

Schola parafialna
Schola śpiewa podczas Mszy Św. dla dzieci w czasie rekolekcji oraz w niektóre niedziele i święta.

Kościół  Domowy
W parafii działa jeden krąg Domowego Kościoła, który spotyka się raz w miesiącu na spotkaniach formacyjnych a poza tym uczestniczy w formacji w ramach rejonu przasnyskiego.

Ruch Światło-Życie
Ruch ten gromadzi kilkadziesiąt osób w wieku 10-24 lata. Uczestnicy spotykają się na cotygodniowych spotkaniach formacyjnych oraz uczestniczą w Oazach Modlitwy i rekolekcjach wakacyjnych.

Apostolat Margaretka
Apostolat gromadzi osoby, które codziennie modlą się w intencji wybranego kapłana. W naszej parafii istnieją 3 „Margaretki” obejmujące swoja modlitwą: ks. Jacka Wichorowskiego, ks. Jana Szewczuka i ks. Emila Stolarczyka.

Back to Top